O NÁS
každý ten který zde nemá "telefon a foto"
je nenahraditelný a všem patří veliké poděkování :-)
k tomu všemu patří team lidí, kteří jsou na telefonu na místě v kruhu , v autě před i po výstavě ...:-)
...takže bez těch by to nikdy nešlo...
tedy všem :-)skláním "především holkám" které jezdí pravidelně a studentům , ale i těm občasným :-)
děkuji že jste součástí , děkuji že pomáháte ,...díky Vám všem je možné ,aby se tyto akce mohli konat :_)

