O NÁS 


každý ten který zde nemá "telefon a foto" 

je nenahraditelný a všem patří veliké poděkování :-)

k tomu všemu patří team lidí, kteří jsou na telefonu na místě v kruhu , v autě před i po výstavě ...:-)

...takže bez těch by to nikdy nešlo...

tedy všem :-)skláním "především holkám" které jezdí pravidelně a studentům , ale i těm občasným :-)

děkuji že jste součástí , děkuji že pomáháte ,...díky Vám všem je možné ,aby se tyto akce mohli konat :_)

 


Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky